Przed wypełnieniem formularza rejestracyjnego prosimy o przeczytanie poniższych informacji:

-->> Poniższy formularz służy do rejestracji na część wykładową Szkoły oraz na warsztaty, które są opcjonalne.

1. Uczestnictwo w części wykładowej Szkoły jest bezpłatne. Prosimy o przemyślaną rejestrację, aby nie blokować niepotrzebnie miejsca innym zaintersowanym osobom. Około 10 dni przed wydarzeniem będziemy Państwa prosić o ostateczne potwierdzenie udziału w Szkole.

2. Udział w warsztatach w Ośrodku Jądrowym w Świerku lub Krajowym Składowisku Odpadów Promieniotwórczych jest opcjonalny. Obowiązuje opłata:
- standardowe uczestnictwo - 160 zł za jeden warsztat,
- studenci i doktoranci - 120 zł za jeden warsztat.

3. 17 listopada w piatek zorganizowany zostanie specjalny warsztat "VINCO Technical Meeting". Uczestnistwo jest bezpłatne. Wykłady w ramach warsztatu prowadzone będą tylko w języku angielskim, bez symultanicznego tłumaczenia na język polski.

4. Zastrzegamy możliwość zmiany zadeklarowanego przez Państwa terminu warsztatów (w Świerku i Różanie) - decydować o tym będzie kolejność zgłoszeń i obłożenie danego dnia.

5. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo email z potwierdzeniem. Jeśli zarejestrują się Państwo na warsztaty, system wygeneruje fakturę PROFORMA, na podstawie której należy dokonać opłaty. Faktura ta zostanie wysłana jako załącznik w ciągu 24h od momentu rejestracji. Fakturę końcową wystawiamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym Instytutu. Faktury wyślemy pocztą lub będą one do odbioru podczas części wykładowej Szkoły.

6. W przypadku rejestracji grupowej (>10 osób), prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem: l.koszuk@ncbj.gov.pl.

7. BARDZO WAŻNE: w przypadku chęci uczestnictwa w warsztatach w Ośrodku Jądrowym w Świerku lub Krajowym Składowisku Odpadów Promieniotwórczych w Różanie należy podać także serię i numer dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem w celu przygotowania przepustki! Zadeklarowany dokument należy mieć ze sobą podczas warsztatów.

8. Pracownicy Narodowego Centrum Badań Jądrowych, chcący wziąć udziałw Szkole, proszeni są o niewypełnianie poniższego formularza, tylko bezpośredni kontakt z organizatorem: kontakt@szkola-ej.pl.

* pola obowiązkowe

Formularz rejestracyjny jest nieaktywny.
Rejestracja zakończyła się dnia 2017-11-10 o godzinie 23:59