Przed wypełnieniem formularza rejestracyjnego prosimy o przeczytanie poniższych informacji:

-->> Poniższy formularz służy do rejestracji na część wykładową Szkoły oraz na warsztaty, które są opcjonalne.  

1. Uczestnictwo w części wykładowej Szkoły jest bezpłatne. Prosimy o przemyślaną rejestrację, aby nie blokować niepotrzebnie miejsca innym zaintersowanym osobom. Około 10 dni przed wydarzeniem będziemy Państwa prosić o ostateczne potwierdzenie udziału w Szkole.

2. Udział w warsztatach w Ośrodku Jądrowym w Świerku lub Krajowym Składowisku Odpadów Promieniotwórczych jest opcjonalny. Obowiązuje opłata:
- standardowe uczestnictwo - 160 zł za jeden warsztat,
- studenci i doktoranci - 120 zł za jeden warsztat.


3. 17 listopada w piatek zorganizowany zostanie specjalny warsztat "VINCO Technical Meeting". Uczestnistwo jest bezpłatne. Wykłady w ramach warsztatu prowadzone będą tylko w języku angielskim, bez symultanicznego tłumaczenia na język polski.

4. Zastrzegamy możliwość zmiany zadeklarowanego przez Państwa terminu warsztatów (w Świerku i Różanie) - decydować o tym będzie kolejność zgłoszeń i obłożenie danego dnia.

5. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo email z potwierdzeniem. Jeśli zarejestrują się Państwo na warsztaty, system wygeneruje fakturę PROFORMA, na podstawie której należy dokonać opłaty. Faktura ta zostanie wysłana jako załącznik w ciągu 24h od momentu rejestracji. Fakturę końcową wystawiamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym Instytutu. Faktury wyślemy pocztą lub będą one do odbioru podczas części wykładowej Szkoły.

6. W przypadku rejestracji grupowej (>10 osób), prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem: l.koszuk@ncbj.gov.pl.


7. BARDZO WAŻNE: w przypadku chęci uczestnictwa w warsztatach w Ośrodku Jądrowym w Świerku lub Krajowym Składowisku Odpadów Promieniotwórczych w Różanie należy podać także serię i numer dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem w celu przygotowania przepustki! Zadeklarowany dokument należy mieć ze sobą podczas warsztatów.

8. Pracownicy Narodowego Centrum Badań Jądrowych, chcący wziąć udziałw Szkole, proszeni są o niewypełnianie poniższego formularza, tylko bezpośredni kontakt z organizatorem: kontakt@szkola-ej.pl. 

* pola obowiązkowe

Rodzaj uczestnictwa
 
Dane osobowe
Imię *
Nazwisko *
Miejsce pracy
Nr paszportu
/dowodu os.
Telefon *
E-mail *
Kraj *
 
Warsztaty
Narodowe Centrum Badań Jądrowych oraz Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych
Cena
 
Cena
 
Narodowe Centrum Badań Jądrowych oraz Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych
Cena
 
Cena
 
 
 
Zestawienie opłat
Wybrana waluta
 
Forma płatności
Wybierz formę płatności  
 
Uwagi